Karol Dziedzic - Marketing Trends 2016

Karol Dziedzic

Karol Dziedzic

Karol Dziedzic

Uznany specjalista analityki internetowej, współodpowiedzialny za globalny sukces Brand24

Director of Online Marketing w agencji Brandman. Żartobliwie nazywany “kombajnem internetowym, łączącym działania z obszaru SEM i SEO oraz analityki internetowej w celu maksymalizacji ROI swoich klientów”. Certyfikowany Trener Google AdWords i specjalista Google Analytics. Wykładowca na poznańskim Collegium da Vinci, aktywny szkoleniowiec z przeszło 500 firmami przeszkolonymi na swoim koncie. Prelegent na licznych konferencjach branżowych. Współpracuje z firmami z branży finansowej, FMCG, e-commerce. Ostatnio wspiera również rozwój startupów na rynkach globalnych. Współodpowiedzialny m.in. za globalny sukces największej Polskiej marki monitorującej sieć Brand24.

Karol zmienił nasze podejście do analityki webowej pomagając nam zdobyć nowych klientów. Wzniósł nasze działania SEM na nowy poziom! – Michał Sadowski (Brand24)

Karol kilkukrotnie wspomagał Antyweb swoją fachową wiedzą. Problemy, które mieliśmy rozwiązywał błyskawicznie i fachowo, często nie tylko poprawiając błędy, ale również proponując działania rozwojowe z innych obszarów. – Grzegorz Marczak (Antyweb.pl)