Michał Hamera - Marketing Trends 2016

Michał Hamera

Michał Hamera

Michał Hamera

Trener, doradca, mówca oraz organizator konferencji

Właściciel firmy szkoleniowej Coaching4 oraz współwłaściciel firmy eventowej Levels S.C. Na co dzień – w zależności od roli w jakiej się znajdzie – trener, organizator, doradca oraz mówca.

Doradza klientom w realizacji ich planów, celów oraz założeń. Pomaga im tworzyć strategię rozwoju, sposoby komunikacji oraz budować właściwe relacje. Często angażuje się w ciekawe i innowacyjne pomysły budując je od podstaw, pozyskując dla nich finansowanie, inwestorów oraz partnerów. Pracuje zarówno z osobami, które myślą o rozwoju osobistym, jak i o założeniu firmy, rozwinięciu biznesu lub osiągnięciu statusu lidera.
Dodatkowo, co sprawia mu ogromną radość, tworzy konferencje oraz inne duże wydarzenia. Jego flagowym projektem jest Inspiration Day Show – największe tego typu wydarzenie w Szczecinie. Pracował m.in. przy organizacji NFOO (Światowego Forum Ortopedów i Onkologów), organizował warsztaty z ekspertami z całej Polski, spotkania, szkolenia zamknięte i wiele innych ciekawych wydarzeń, w których – niewykluczone – braliście udział. Często jest także zapraszany jako mówca lub ekspert na różnego rodzaju wydarzenia oraz konferencje.

Aby tego było mało, jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z dziedziny ekonomii. Jego pasją, aby nie zwariować, są podróże oraz muzyka. W wolnych chwilach staje się dj-em, a wakacje najczęściej spędza we Włoszech.